www.olejkowyzielarz.pl

 

Cennik porad

 

Cieszę się, że obdarzyłeś mnie zaufaniem i chcesz skorzystać z moich olejków czy ziół.

Olejki to silnie, szybko działające i przede wszystkim skuteczne i substancje – jeśli nie czujesz pozytywnego działania olejków w ciągu 10 dni to zapomnij o olejkach i obowiązkowo zrezygnuj z moich usług.

Nie przeprowadzam terapii, które teoretycznie mogą pomóc, prowadzę jedynie wielokrotnie sprawdzone praktycznie, bezpieczne, działające terapie. Ponieważ olejki są silniejsze od antybiotyków to specjalnie zajmuję się głównie trudnymi, przewlekłymi infekcjami bakteryjnymi - bo tam najszybciej i najlepiej da się odczuć potęgę działania olejków i ziół.

Nie obiecuję, że olejkami, ziołami i swoimi poradami pomogę wszystkim chorym czy rozwiążę wszystkie ich problemy zdrowotne, zajmuję się tylko wybranymi terapiami, na wszystkim się nie znam. Obiecuję, że zdecydowana większość poczuje zdecydowaną ulgę w swoich dolegliwościach, na które stosuję olejki czy zioła. Obiecuję również, że każdym przypadkiem zajmę się najlepiej jak tylko potrafię.

Kolejny raz przypomnę - nie jestem lekarzem, nie leczę, bo to tylko może robić lekarz - ja przeprowadzam jedynie ziołowe terapie alternatywne.

Nie żeruję na chorych, w związku z tym nie pomagam chorym na raka, dzieciom do 4 roku życia, kobietom w ciąży.

Proszę określić co Państwu prawdopodobnie dokucza (grzybica, pasożyty, borelioza, stawy, chlamydie) a następnie pobrać i wypełnić odpowiednią ankietę. Najlepiej napisać wstępnego maila i w nim parę zdań o swoich dolegliwościach – napiszę czy mogę pomóc.

 

Chlamydie - proszę wypełniać ankietę borelioza i tak zawsze mam pytania dodatkowe. Nieświeży oddech i grzybica paznokci – proszę wypełnić odpowiednią ankietę grzybica. Przy grzybicy i pasożytach ( jedna łączna ankieta) są różne ankiety dla kobiet, dzieci, mężczyzn. Proszę wybrać i wypełnić właściwą. Proszę o wcześniejsze przeczytanie na mojej stronie informacji o leczeniu danej choroby. Proszę nie przesyłać w pierwszym mailu wielu wyników badań, nie wysyłać też wyników badań starszych niż jeden, góra dwa miesiące.

 

Nie jestem najmądrzejszym fitoterapeutą, nie znam odpowiedzi na wszystkie pytania, nie potrafię pomóc wszystkim, specjalizuję się w określonych problemach, pomagam tylko tam gdzie jestem pewien, że olejki czy zioła pozytywnie zadziałają.

Opłata za moje usługi obejmuje analizę ankiety i czasem wielu załączników różnych badań, opracowanie kuracji oraz całomiesięczne konsultacje. Ciągle jeszcze pracuję 6 dni w tygodniu, na wszystkie maile zawsze odpowiadam następnego dnia, najczęściej rano.

Nie pobieram opłat za konsultacje trądzikowe czy grzybic skóry, paznokci. Miesięczny koszt moich konsultacji, jeśli chodzi o boreliozę czy chlamydie to 90 –120 zł. W tej kwocie jest zawarta dowolna ilość konsultacji, odpowiedzi na pytania, problemy związane z kuracją. Nie ma znaczenia czy napiszesz do mnie (a ja do Ciebie, ponieważ zawsze odpowiadam na wszystkie listy) 3 czy 8 czy kilkanaście razy w miesiącu - opłata jest zawsze ta sama.

Ponieważ jestem doświadczonym człowiekiem to rozumiem to, że niektórzy są w trudnej sytuacji finansowej. Jeśli taka sytuacja Cię dotknęła - współczuję Ci. Napisz o tym. Nie chcę dopuścić do sytuacji, że brak finansów ogranicza możliwość poprawy Twojego stanu zdrowia, obniżę w takim wypadku wysokość swojego honorarium czy cenę olejków. Nie dotyczy to pierwszej opłaty – ze względu na bardzo duży nakład czasu i sił na kompleksową analizę ankiety i ułożenie kuracji.

Przesyłki są wysyłane tylko i wyłącznie listem poleconym Poczty Polskiej 3 razy w tygodniu. Nie wysyłam za pobraniem. Koszt przesyłki to 11-15 zł. Polecone chodzą 2-6 dni. Jeśli chcesz szybciej napisz o tym, doliczę koszt priorytetu - to 2-3 zł, w zależności od wagi przesyłki.

Proszę podaj zawsze czy chcesz na suplementy czy zioła przeznaczyć więcej czy mniej pieniędzy. Nie zawsze wszystkie elementy kuracji są niezbędnie konieczne. Omówię to na przykładzie liścia oliwnego stosowanego w grzybicy – jest to specyfik, który na pewno pomaga ale nie w takim decydującym stopniu, aby zawsze był obecny w kuracji, bez niego też da się wyjść z grzybicy czy zwalczyć drożdżaki. Z zasady wybieram najtańsze, najskuteczniejsze preparaty.

Jeśli korzystasz z moich porad i chcesz przeprowadzić kurację przeciw pasożytom u członków swojej rodziny (co zawsze zalecam, bo inaczej najczęściej np. w wypadku lamblii czy owsików następuje ponowne zarażenie od innego domownika) mogę dobrać indywidualnie dawki i środki. Koszt wyniesie odpowiednio mniej, trzeba koniecznie wypełnić skróconą ankietę.

Zawsze proszę o dodatkowe informacje, nie zlecam wykonywania dodatkowych badań.

Po otrzymaniu ankiety czy po pierwszym mailu prześlę numer konta bankowego. Jeśli Państwo przez przypadek mają mój numer konta bankowego to proszę absolutnie nie wysyłać z góry pieniędzy.

W tytule przelewu proszę koniecznie podać nazwę swojego konta pocztowego (maila) czy nazwisko.

Dzień po otrzymaniu przelewu odpowiadam analizując ankietę, zawsze mam trochę pytań dodatkowych, potem zlecam odpowiednią kurację.

Zdarza się, że nie zgodzę się na kurację danej osoby, najczęściej dzieje się tak ze względu na samodzielnie przeprowadzane terapie czy istniejące choroby albo przyjmowane lekarstwa. Być może podpowiem inne terapie czy testy, pacjent wtedy płaci jedynie 50zł za analizę ankiety. Odpowiedź przesyłam na adres mailowy, z którego wysłano ankietę.

Prowadzę dość rozległą korespondencję - aby zawsze mieć dostęp do wszystkich maili danej osoby w jednym miejscu - proszę o używanie zawsze opcji odpowiedz.

 

Ankieta – proszę po kolei udzielać odpowiedzi na pytania, najlepiej skopiować ankietę i odpowiadać obok pytania. Najlepiej też zawsze skopiować pytania dodatkowe i odpowiadać obok nich. Proszę o krótkie, treściwe, konkretne, jednoznaczne informacje. Koniecznie pamiętaj o ostatnim punkcie każdej ankiety – wszystko to, co według Ciebie jest istotne, a nie zostało wcześniej ujęte – napisz o tym.

 

 

Cennik olejków

Jest bardzo wiele różnych kompozycji olejkowych na wiele schorzeń. Olejki mogą być stosowane, jako jedyny sposób na chorobę lub wspomagająco z innymi ziołami czy nawet lekarstwami, w tym antybiotykami. Osobiście doradzam stosowanie zawsze jednego rodzaju terapii. Albo naturalną albo syntetyczną. Przed użyciem olejków czy innych preparatów ziołowych zawsze wcześniej wykonaj próbę uczuleniową. Olejki mają bardzo silne działanie antybakteryjne czy antygrzybiczne, najczęściej są silniejsze od antybiotyków. Przy silnym zainfekowaniu organizmu może wystąpić reakcja Jarischa - Herxheimera (herx). Jeśli herxowałeś na antybiotykach to na olejkach reakcje zawsze są silniejsze.

 

Sprzedawane olejki nie są zarejestrowane, jako lekarstwa, kosmetyki, czy suplementy diety.

Podstawowym przeznaczeniem olejków jest ich spalanie dla przeprowadzenia kuracji dymem olejkowym.

Skład mieszanin olejków: jest to w 100% produkt naturalny, zawiera tylko i wyłącznie czyste olejki eteryczne rozcieńczone olejem roślinnym. Większość jest rozcieńczana do 25% czyli 1 część olejku i trzy części oleju bazowego – jest to mieszanina oleju z pestek winogron, olejku migdałowego lub olejku z oliwek. Część olejków ma stężenie 35% lub 50%. Nigdy nie polecam stosowania czystych, stężonych olejków. Jako podstawowy czy większościowy olej bazowy stosuję najczęściej olej z pestek winogron, dlatego, że pośród znanych tłuszczy zawiera najwięcej kwasu linolowego, jest bogaty w witaminę E, jest jednym z najsilniejszych antyutleniaczy – pomaga chronić skórę przed wpływem wolnych rodników, doskonale nawilża skórę, dobrze się wchłania, wygładza, ujędrnia skórę i sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna. Działa kojąco i osłaniająco na naskórek, zmniejsza skłonność do występowania podrażnień.

W mieszankach trądzikowych używam olej arganowy i migdałowy ze względu na jego właściwości oczyszczające i zmiękczające. W przypadku olejków zwalczających pasożyty warto stosować olej czarnuszkowy czy z pestek dyni. Do tych olejków można wkraplać otrzymane olejki.

Jeśli chodzi o konkretne receptury i składy to nie mogę ich podać publicznie z prostej przyczyny - nie są moją własnością, podpisałem odpowiedni dokument oraz złożyłem weksel in blanco. Poza tym i tak nie da się odtworzyć olejków o takim samym działaniu - wynika to z tego, że olejki różnych producentów ( a jest ich naprawdę wielu) mają różne właściwości. Np. karwakrol w olejku oregano może występować w wartości 0-85%. Niestety zdarza się, że olejki są fałszowane. Nie podaję jakie konkretne olejki kupuję w konkretnej firmie. Ponieważ też jestem chory to ogromną większość olejków i to czy działają, testuję najpierw na sobie. Mam już sprawdzone, m.in. przez dr Różańskiego olejki i nimi się posługuję, dostawców zmieniam wyjątkowo. Poza tym nie zdarzyło się jeszcze, aby olejki komuś nie pomogły czy zaszkodziły.

Olejki są rozlewane wyłącznie do nowych, nieużywanych wcześniej buteleczek o pojemności 10ml. Najczęściej rozlewane jest po 8ml mieszanin olejków. Olejki bardziej stężone – na grzybicę paznokci czy afty mogą zawierać 6 cz 7ml. Mimo, że butelki są nowe to zawsze wcześniej są poddawane procesowi sterylizacji w temp.180 przez okres 1 godziny. Buteleczki są zamykane zakraplaczem (korek z dziurkami) i nakrętką, które wcześniej zostały wygotowane. Każdy korek musi zawierać plastikową opaskę gwarancyjną, której obecność świadczy o tym, że buteleczka nie była wcześniej otwierana. Każda buteleczka olejku musi posiadać oznaczenie z symbolem – nazwą olejku. Nie wolno używać olejków nieoznaczonych symbolem olejku lub pozbawionych plastikowej opaski gwarancyjnej. W skład kompozycji wchodzą różne olejki eteryczne, dokładne proporcje są objęte tajemnicą.

Używam tylko następujących olejków, wchodzą w skład 95% kompozycji, są to: olejek cedrowy, cynamonowy, kubebowy, cytrynowy, eukaliptusowy, golteriowy, goździkowy, geraniowy, herbaciany, jałowcowy, jodłowy, kajeputowy, miętowy, melisowy, mirrowy, lawendowy, oregano, paczulowy, pomarańczowy, rozmarynowy, sandałowy, szałwiowy, sosnowy, świerkowy, tymiankowy, terpentynowy. Najczęściej 3-4 olejki to główne składniki, pozostałe to mniej istotne.

 

Podstawowe olejki stosowane w boreliozie

ESG – 12zł;  GOT – 15zł;  KS2 - 12zł;  SGE – 12zł;  TGS –

 

EGS – 12zł;  GOS – 12zł;  LS1 – 12zł;  SGT – 12zł;  RKO – 12zł

 

ET3 – 12zł;  GX1 – 15zł;  LX1 – 12zł;  SPT – 12zł;  TGO – 12zł

 

GO1 – 12zł;  KSE – 12zł;  PSE – 12zł;  TKS – 12zł;  GST – 12zł

 

TEO – 12zł;  EO3 – 12zł;  EO1 – 12zł;  GSM  12zł;  KS1 - 12zł

 

MAN –15zł;  KS3 – 15zł;  LS2 – 15zł;  ABC – 15zł;  GGT – 15zł

Olejki te mają skład wybitnie antybakteryjny, stosuje je również przy chlamydiach czy dowolnych problemach o podłożu bakteryjnym. Jeśli chcesz wzmocnić działanie moich olejków antybakteryjnych to możesz wkroplić olejku cynamonowego – jednak ma działanie wybitnie drażniące na skórę i bardzo szybko może Cię uczulić.

To nie wszystkie olejki, olejki te dla swojego działania nie wymagają absolutnie wewnętrznego użycia, czy inhalacji, wystarcza tylko smarowanie.

 

Olejki stosowane w grzybicy

Proszę pamiętać, że stosowanie tylko i wyłącznie olejków nie może spowodować wyleczenia z grzybicy. Potrzebny jest dłuższy okres czasu – najczęściej kilkanaście tygodni oraz obowiązkowe stosowanie diety plus wspomaganie się ziołami i probiotykami. Zasiedlanie jelit dobrymi bakteriami to podstawowe zadanie.

 

Do płukania jamy ustnej

CHE – 11zł;  TOS – 11zł

 

ESA  11zł;  STO – 11zł

 

HCS  11zł;  HTE – 11zł

 

Olejki TOS i CHE, HCS nie używać dłużej – zawierają olejek cynamonowy, który sporo osób uczula pozostałe można przez dłuższy okres czasu. Najlepiej te 3 olejki używać co np. 2-3 dni przez jeden dzień czy nawet jeden raz na dzień.

Olejki te można stosować również przy przeziębieniach, grypach, anginach. Przy aftach, opryszce - smarować je nierozcieńczonym olejkiem. Skład nie tylko antygrzybiczy, ale również zwalcza bakterie czy wirusy. Chcesz poradzić sobie z opornym gronkowcem – skonsultuj się. Instrukcja płukania – wkroplić 13-18 kropel (dzieci odpowiednio mniej) do pół szklanki ciepłej wody, płukać usta i gardło przez dłuższą chwilę, najlepiej 1 minutę a cierpliwsi 2 minuty, 3-5 razy dziennie, nie połykać, najlepiej przed posiłkami.

Przy upławach pochodzenia grzybiczego i bakteryjnego.

Olejki o stężeniu 4-9 %. Jako olej bazowy stosowany głównie olej z pestek winogron(mniejsze ryzyko uczuleń), czasem migdałowy. Oczywiście koniecznie sprawdzić na mniejszej ilości czy nie uczulają. Pierwsze użycie to godzina, drugie to trzy godziny, następne i kolejne na całą noc. Pieczenie, szczypanie, dowolny inny dyskomfort jest niedopuszczalny i powinno się odstawić dany olejek. Wkroplić parę kropel na wałeczek sterylnej gazy (koniecznie i obowiązkowo) i zaaplikować. Likwidują całkowicie lub w przynajmniej znacznym stopniu ograniczają wszelkie problemy bakteryjno - grzybicze, zdecydowanie ograniczają upławy.

HMG – 8zł;  VMT – 8zł;  HGA – 9zł;  HMG1 – 9zł

 

HMM – 8zł;  VMC – 8zł;  HSK – 9zł

 

Olejki grzybicze tylko do stosowania zewnętrznego

JPG – 9zł;  PGT – 9zł;  HPO – 10zł

 

JOG – 9zł;  GTO – 9zł

 

Olejki grzybicze do stosowania wewnętrznego

HOE – 12zł;  OKT – 12zł;  OSE – 12zł

 

HSE  12zł;  OST – 12zł;  CAN – 12zł

 

HTO  12zł;  OTH – 12zł

 

OKG  12zł;  TES – 12zł

 

Olejki grzybicze do stosowania w grzybicy paznokci

Olejki te mają wzmocnione stężenie i zawierają 30 – 50% olejków eterycznych. Zawierają czasem olej migdałowy i rokitnikowy co może powodować mętnienie olejku – zjawisko naturalne, nie jest oznaką przeterminowania. Przed użyciem wstrząśnij. Zawartość buteleczki 6-7ml. Olejek PZ5 zawiera kwas undecylenowy.

CMG – 12zł;  CPS – 10zł;  PZ2 – 9zł;  PZ4 – 9zł

 

CMP – 14zł;  PZ1 – 9zł;  PZ3 – 9zł;  PZ5  12zł

 

Olejki na trądzik

AC3 – 14zł;  AC4 – 14zł;  AC44 – 14zł

Gdy napiszesz o nich, czy opiszesz ich działanie na dowolnym forum, FB to cena wynosi po 9 zł.

Działają zawsze i u każdego, niezależnie od wieku pomagają, nie na trądzik różowaty, efekty są już po 3-4 dniach, stosowane regularnie najczęściej pozwalają na trwałe pozbycie się problemu. Jako jedne z niewielu mają podwójny skład - poza bakteriobójczymi olejkami mają jeszcze dodatkowo wyciągi z roślin. Tylko do stosowania zewnętrznego.

 

Olejki na zatoki

KK0  16 zł;  KSX - 16 zł; gdy kupujesz 2 olejki to drugi jest po 12zł

 

Opracowałem specjalny protokół zatokowy. To specjalny zestaw olejków - zawsze i u każdego działa. To tzw. "Święta Trójca". Poza moimi dwoma olejkami dodaję - bezpłatnie propolis oraz zioła szwedzkie. Ogólnie na ten temat jest w odpowiednim rozdziale na stronie. Szczegóły stosowania i dodatkowo olejek "otwierający" zatoki otrzymują Ci co zakupią zestaw "Świętej Trójcy". Koszt to 39 zł.

W jego skład wchodzą 2 różne olejki zatokowe, dodatkowo buteleczka z 2 ml olejku "otwierającego" zatoki.Poza tym jako gratis jest po 20 ml propolisu i ziół szwedzkich.