www.olejkowyzielarz.pl

 

Bardzo wiele osób styka się następującym problemem. Mają problemy zdrowotne, wiele konkretnych objawów chorobowych, a jednocześnie testy, czy konsultacje lekarskie nie potrafią potwierdzić, czy określić choroby. Jest wykonywanych wiele badań, odwiedzani są liczni specjaliści, a diagnozy którą da się potwierdzić testami ciągle brak, zaś objawy pozostają cały czas. Chorobą, która często sprawia te problemy jest borelioza z koinfekcjami czy ogólnie choroba odkleszczowa. Dlaczego piszę z koinfekcjami i dlaczego to słowo jest tak ważne? 95% robionych testów dotyczy tylko i wyłącznie boreliozy. Większość z lekarzy nie bierze pod uwagę, że kleszcze mogły zarazić babesią czy bartonellą czy też innymi bakteriami czy pierwotniakami. Więcej na temat diagnozowania przeczytasz w sekcji Borelioza diagnozowanie.

Jak powszechnie wiadomo olejki eteryczne mają silne właściwości bakteriobójcze. Siła jest na poziomie antybiotyków, w wielu przypadkach są nawet silniejsze. Są setki badań naukowych to potwierdzających (zobacz mój dział literatura), a jednocześnie jest kompletny brak zastosowania tej wiedzy w praktyce. Nie wszyscy też wiedzą, że dla skutecznego działania olejków nie trzeba ich łykać czy wąchać, wystarczy smarowanie skóry, a olejki bez problemu przez skórę wchłoną się do całego organizmu. Olejki są wielokrotnie bezpieczniejsze w działaniu i stosowaniu od antybiotyków i nie powodują skutków ubocznych jak choćby grzybica.

Jeśli masz dolegliwości które można przypisać boreliozie za pomocą testu olejkowego jesteś w stanie stwierdzić czy ta paskudna choroba jest przyczyną Twoich dolegliwości. Test jest sprawdzony, został już przeprowadzony na dobrze ponad 100 osobach, a jego skuteczność oceniam na ponad 90%. Olejki działają też na koinfekcje. Cały test polega jedynie na wcieraniu w skórę ciała 5 olejków przez 10 dni. Są to specjalnie kompozycje olejków eterycznych, rozcieńczone do 25%, gotowe od razu do użycia.

Olejki można stosować razem z antybiotykami (ale nie na początku ich stosowania bo niejasne będzie co i jak działa). Możesz wypróbować czy i jak działają olejki również w czasie antybiotykoterapii, bo przecież moje słowa nie działają. Jeśli chcesz skorzystać z testu to napisz w dwóch zdaniach o swoich głównych dolegliwościach abym mógł dobrać olejki, chociaż ostatnio stosuję najczęściej jeden stały zestaw. Cena testu jest promocyjna i konkurencyjna - jest to tylko 59 zł (w Polsce, bo wysyłam do wszystkich krajów europejskich – najczęściej 20 zł drożej ). W cene wliczona jest priorytetowa przesyłka polecona.

 

Poniżej instrukcja stosowania i cały test.

 

Test boreliozowy - używanie antybakteryjnych olejków eterycznych

Stosujemy wszystkie olejki, oddzielnie, koniecznie w podanej przeze mnie w mailu kolejności, każdego dnia stosujemy tylko 1 olejek, każdy olejek bierzemy przez 2 dni, w ciągu 2 dni zużywamy buteleczkę zawierającą 8ml, kończymy jeden olejek i zaczynamy następny.

Dawkowanie: 3 x dziennie po 1,3 ml olejku, w miarę równych odstępach czasowych, nakroplić i rozsmarować na skórze, używać na bolące miejsca lub miejsca z dużą ilością widocznych żył - wierzchy dłoni(wystarcza nawet tylko to miejsce), przedramiona, (nie zgięcia w łokciach), stopy, mogą być okolice serca, warto na czoło, skronie - uważać - z dala od oczu. Miejsce wcierania nie ma znaczenia.

Do wkropienia na skórę i odmierzania używamy strzykawki jednorazowej - 1 czy najlepiej 2ml wraz z grubą igłą 1,2mm. Do kupienia w każdej aptece za kilkanaście groszy. W igle koniecznie i obowiązkowo stępiamy końcówkę (o beton, kamień, papierem czy kamieniem ściernym) tak aby była tępa i aby uniknąć przypadkowego skaleczenia.

Olejek wkropić na skórę, rozsmarować - najlepiej wierzchem dłoni (mamy wtedy czyste palce), tę czynność powtórzyć parokrotnie w ciągu paru następnych minut. Najczęściej do 15 min olejki są wchłonięte, ich wchłanialność rośnie w miarę używania. Jeśli komuś przeszkadza zapach to po wchłonięciu olejku i po tych kilkunastu minutach może wziąć prysznic czy umyć się. Nie wpłynie to na wynik testu. Jeśli ktoś się śpieszy rano i nie ma czasu czekać na wchłonięcie olejków z powierzchni ciała to wystarcza posmarować wierzchy dłoni i czekać na wchłonięcie. Wchłanianie przyśpiesza też użycie dodanie spirytusu.

Działanie olejków zależy od nasilenia infekcji, oraz od jej rodzaju, olejki działają najczęściej w sposób następujący:

- prawie natychmiastowa (czasem do kilku minut) likwidacja dolegliwości bólowych, poprawa samopoczucia we wszelkich aspektach

- pojawienie się reakcji herxowej czyli nasilenie bóli, pojawienie się ich w wielu nowych miejscach, pojawienie się nowych dolegliwości, w tym typu grypowego, niemiarowość pracy serca, ogólne pogorszenie samopoczucia.

W przypadku silnej reakcji konieczne jest obowiązkowe, natychmiastowe zmniejszenie dawki do 0,5ml, a nawet odstawienie olejków. Jeśli tak się stanie na początku kuracji to wszystkie pozostałe olejki proszę próbować w tej samej zmniejszonej dawce.

Konieczne i obowiązkowe jest zapisywanie reakcji na poszczególnych olejkach, w poszczególnych dniach. Jeśli ktoś będzie kiedyś korzystać z moich usług to jest to dla mnie kluczowa i podstawowa informacja. Zawsze namawiam chorych do zapisywania reakcji na stosowane środki, nie tylko na moich kuracjach, to pomaga potem chorym w ocenie skuteczności stosowanych środków.

Życzę każdemu aby nie miał żadnej reakcji na moje olejki bo interpretacja testu i reakcji jest prosta i jasna dla każdego. Nie trzeba żadnego specjalistycznego wykształcenia czy doświadczenia. Jest reakcja - jest problem z bakteriami. Nie ma reakcji - nie ma problemu. Im gorsze samopoczucie, tym większy stopień zainfekowania organizmu. Przy czym muszą to być nie jakieś niuanse tylko wyraźnie odczuwalne reakcje. Zdrowe osoby nie mają żadnych reakcji, odczuwają tylko zapachy. Twierdzę, że to najtańszy, a przede wszystkim najpewniejszy test boreliozowy i nie tylko, bo działa również przy koinfekcjach. Jego skuteczność (praktyczną) oceniam na 95%.