www.olejkowyzielarz.pl

 

 

Wszelką korespondencję, pytania, ankiety, zamówienia proszę wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Poniżej znajdują się ważne informacje na temat form mojej działalności i kontaktu. Proszę o zapoznanie się z poniższymi punktami.

1. Działam wyłącznie internetowo; kontakt drogą mailową.

2. Po 8 latach pracy w każdą sobotę przechodzę na normalny 5 dniowy tydzień pracy. W razie dłuższych nieobecności (jak urlop, czy choroba) będę informował z wyprzedzeniem na stronie internetowej  w zakładce kontakt i na stronie głównej.

3. Działam legalnie, poprzez swoją firmę. NIP, nazwa i adres jest na każdej przesyłce. Jestem zielarzem-fitoterapeutą (uczestniczyłem w pierwszym, a zarazem najlepszym 400-godzinnym kursie u dr Różańskiego w Krośnie), jak i mistrzem w zawodzie naturopata.

4. Jeśli jesteś zainteresowany jedną z moich terapii proszę o wysłanie maila z krótkim opisem swoich dolegliwości, wystarczą 2-3 zdania, nie wypełniaj od razu ankiety. Chciałbym pomóc każdemu ale nie zajmuję się wszystkim. Po opisie będę mógł ocenić, czy jestem w stanie Ci pomóc. Prowadzę tylko parę terapii gdzie olejki są najskuteczniejsze i mam 100% pewność, że pomogę. Odpowiadam zawsze, każdemu i bezpłatnie.

5. Jeśli mogę Ci pomóc to przed rozpoczęciem terapii często jest wskazane wypełnienie ankiety i jej analiza. Aby przeprowadzić skuteczną terapię potrzebuję maksimum informacji o chorym i chorobie. Koszty analizy są zróżnicowane i wynoszą od 80 do 110 zł.

6. Jestem uczciwy, prowadzę legalną firmę, płatności przyjmuję tylko za pomocą przelewu na rachunek bankowy. Stosuję przedpłatę. Po otrzymaniu maila z potwierdzeniem dokonania opłaty wysyłam paczki.

7. Na życzenie wystawiam rachunki. Proszę o informację przed wysyłką, rachunek zostanie wysłany w paczce.

8. Przesyłki wysyłane są jako priorytetowe listy polecone Poczty Polskiej. Nie ma możliwości wysyłki kurierem, czy za pobraniem.

9. Koszt przesyłki to 15 zł albo do 20 zł (gdy większa waga) w przypadku wysyłki na terenie Polski. Wysyłam paczki do wszystkich krajów europejskich i USA. Koszt wysyłki poza granicę kraju jest odpowiednio wyższy. Stosuję taryfę Poczty Polskiej plus 5 zł za koszty przygotowania przesyłki.

10. Przesyłki są odpowiednio zabezpieczone i dodatkowo w kopertach z folii bąbelkowej. Jeśli któraś buteleczka zostanie uszkodzona w trakcie transportu (rzadko, statystycznie co 90 paczka ulega uszkodzeniu) pokrywam połowę wartości stłuczonej rzeczy plus połowę kosztów dodatkowej przesyłki – czyli dzielę się ryzykiem na pół z zamawiającym. Proszę zawsze przyjąć przesyłkę, nawet uszkodzoną, bo szkoda czasu i kosztów na przesyłanie do mnie z powrotem, nigdy nie były uszkodzone wszystkie rzeczy.

11. Na życzenie i za dodatkową dopłatą 20 zł oznaczam paczki jako „Ostrożnie szkło” i gwarantuję w 100% bezszkodową przesyłkę.

12. Przyjmuję zwroty w terminie 14 dni.

13. Proszę nie wysyłać bez wezwania pieniędzy, bo je zwracam. Nie wysyłam wszystkim chętnym moich preparatów czy też dlatego, że ktoś zapłacił – wysyłka zawsze będzie uzasadniona stanem danej osoby.